Forum sojuszu z uniwersum 65 - Frakcja Handlowa

"Każda świnka cieszy się, kiedy jest chwalona"


#1 2009-06-05 14:05:08

rzeznik_z_nad_bobru

Administrator

1430771
Skąd: 2:41:4
Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 9
Punktów :   
WWW

Przedstaw się!

Otwieram taki o temat, poznajmy się bliżej. Lubie wiedzieć z kim gram

Nazywam się Tobiasz, mieszkam koło Jeleniej Góry i tu pracuje. Mam 23 lata, w tym roku skończę. Studiuje zaocznie informatykę - systemu i sieci, pracuje w Samorządowym Kolegium Odwoławczym jako Informatyk

W Ogame grałem na serwerach 6, 15, 32 i 61. Sojusze typu RedDragons [RedDrago] - założyciel, Daimon, KADEX. Należałem też do 'Ekipy Remontowej' na 61 serwerze . W ciągu tych wszystkich lat przy ogame dostałem tylko jednego złoma a to przez fakt iż miałem bana. Mimo wszystko sukcesem była podstawka na moje zbanowane konto i ukrucenie zapędów jednego z agresorów.. Niestety trudno jest kontrolować konto przez 24h będąc offline i jeden atak się powiódł.. Ubolewam nad tym strasznie bo fajna ekipa sie wytworzyła na u61 .. Obecnie nie gram na żadnych z w/w serwerach, wiec w całości jestem poświęcony u65

Pozdrawiam i mam nadzieje na wspólną super zabawę

Offline

 

#2 2009-06-05 15:19:55

recha

GTW

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przedstaw się!

Witam mam na imie kamil lat 21 mieszkam w Bydgoszczy  interesuje sie pilka ,koszem F1 oraz silka:) w ogame gram juz ladnych pare lat na poczatku uni 8 ale tam bylem tylko top 500 i malo wiedzialem o grze i calym pozniej poznalem  kolege z gdanka  ktory gral na 16 i sie tam przenioslem teraz top 300 z kk ptk na koncie wszystko praktycznie z eka gornik ze mnie na u jestem w pakt 13 zajebisty sojusz teraz mysle o bardziej agresywnym koncie czyli flota :)flota i jeszcze raz flota wkacu musze sie pobawic

tyle o mnie

Offline

 

#3 2009-06-08 21:27:48

Independent1991

Członek Sojuszu

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przedstaw się!

Jestem Lukas ;p mieszkam kolo Wawy. Interesuje się sportem i grami internetowymi. Niedawno zaczelem grac w ogame po 1,5 rocznej przerwie ;p

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutouchihaforum.pun.pl www.naruto-senpu.pun.pl www.wampiria.pun.pl www.goodmt2.pun.pl www.bloodman.pun.pl